Stage Stop Arena Fall Spooktacular Oct 16, 2021

Pre-Entry October 7 - 16, 2021

Time Onlys start 9-10:30am Please be early and ready $5 pay at gate.
Race start time is 11am. 2ND Race is ROLL ONLY, ( No Pee Wee Classes Sorry)

Open 1st Race

Lee Ann Olheiser

TK Famous Flying Bugs

Lee Ann Olheiser took 1st place in 1D with a Time of 17.988 in Open 1st Race winning $63.00.

OBRA 3500 1st Race

Heather Fitz-Gustafson

Dakota

Heather Fitz-Gustafson took 1st place in 1D with a Time of 17.296 in OBRA 3500 1st Race winning $95.00.

Jackie Moe

AllRiseForTheJudge

Jackie Moe took 2nd place in 1D with a Time of 17.324 in OBRA 3500 1st Race winning $57.00.

DANI HOWARD

Im A Twisted Sister

DANI HOWARD took 3rd place in 1D with a Time of 17.514 in OBRA 3500 1st Race winning $38.00.

Hailee Olheiser

Hailee Ann Olheiser

Hailee Olheiser took 4th place in 1D with a Time of 17.595 in OBRA 3500 1st Race.

OBRA 500 1st Race

Josie baze

Major

Josie baze took 1st place in 1D with a Time of 17.293 in OBRA 500 1st Race winning $58.00.

Shelby Lovejoy

Lenas Queen of Harts

Shelby Lovejoy took 2nd place in 1D with a Time of 18.294 in OBRA 500 1st Race winning $47.00.

Kayla Walker

TNT All Hotn On Fire (Russia)

Kayla Walker took 3rd place in 1D with a Time of 18.870 in OBRA 500 1st Race winning $36.00.

Zoey Dean

Iris

Zoey Dean took 4th place in 1D with a Time of 19.366 in OBRA 500 1st Race winning $25.00.

4D Class 1st Race

Ailee Aschoff

Snowbound Begonia

Ailee Aschoff took 1st place in 1D with a Time of 16.871 in 4D Class 1st Race winning $141.00.

Josie baze

Major

Josie baze took 2nd place in 1D with a Time of 17.293 in 4D Class 1st Race winning $108.00.

Heather Fitz-Gustafson

Dakota

Heather Fitz-Gustafson took 3rd place in 1D with a Time of 17.296 in 4D Class 1st Race winning $79.00.

Jackie Moe

AllRiseForTheJudge

Jackie Moe took 4th place in 1D with a Time of 17.324 in 4D Class 1st Race.

Open 2nd Race - Roll Only

Lee Ann Olheiser

TK Famous Flying Bugs

Lee Ann Olheiser took 1st place in 1D with a Time of 17.988 in Open 2nd Race - Roll Only winning $63.00.

OBRA 3500 2nd Race - Roll Only

Jackie Moe

AllRiseForTheJudge

Jackie Moe took 1st place in 1D with a Time of 17.324 in OBRA 3500 2nd Race - Roll Only winning $84.00.

DANI HOWARD

Im A Twisted Sister

DANI HOWARD took 2nd place in 1D with a Time of 17.514 in OBRA 3500 2nd Race - Roll Only winning $50.00.

Hailee Olheiser

Hailee Ann Olheiser

Hailee Olheiser took 3rd place in 1D with a Time of 17.595 in OBRA 3500 2nd Race - Roll Only winning $34.00.

Gretchen Miller

TM Freakin Streakin

Gretchen Miller took 4th place in 1D with a Time of 17.681 in OBRA 3500 2nd Race - Roll Only.

OBRA 500 2nd Race - Roll Only

Josie baze

Major

Josie baze took 1st place in 1D with a Time of 17.293 in OBRA 500 2nd Race - Roll Only winning $49.00.

Kayla Walker

TNT All Hotn On Fire (Russia)

Kayla Walker took 2nd place in 1D with a Time of 18.870 in OBRA 500 2nd Race - Roll Only winning $29.00.

Zoey Dean

Iris

Zoey Dean took 3rd place in 1D with a Time of 19.366 in OBRA 500 2nd Race - Roll Only winning $20.00.

Rylee Jaggers

Tonka

Rylee Jaggers took 4th place in 1D with a Time of 19.605 in OBRA 500 2nd Race - Roll Only.

4D Class 2nd Race - Roll Only

Ailee Aschoff

Snowbound Begonia

Ailee Aschoff took 1st place in 1D with a Time of 16.871 in 4D Class 2nd Race - Roll Only winning $134.00.

Josie baze

Major

Josie baze took 2nd place in 1D with a Time of 17.293 in 4D Class 2nd Race - Roll Only winning $103.00.

Heather Fitz-Gustafson

Dakota

Heather Fitz-Gustafson took 3rd place in 1D with a Time of 17.296 in 4D Class 2nd Race - Roll Only winning $75.00.

Jackie Moe

AllRiseForTheJudge

Jackie Moe took 4th place in 1D with a Time of 17.324 in 4D Class 2nd Race - Roll Only.