Snook 2/29/20

Caitlin Pesl

Horse 1

Caitlin Pesl took 1st place in 1D with a Time of 22.891 in Poles - Junior Division winning $48.00.

Reagan Ahrendt

Frost

Reagan Ahrendt took 2nd place in 1D with a Time of 24.908 in Poles - Junior Division winning $40.00.

Alyssa Manuel

Horse 1

Alyssa Manuel took 3rd place in 1D with a Time of 25.007 in Poles - Junior Division winning $35.00.

Makenna Kmiec

Chick/Rocky

Makenna Kmiec took 4th place in 1D with a Time of 25.168 in Poles - Junior Division winning $27.00.

Seth Connor

Gus

Seth Connor took 5th place in 1D with a Time of 25.283 in Poles - Junior Division winning $19.00.

Tegan Peschel

Dolly

Tegan Peschel took 6th place in 1D with a Time of 25.515 in Poles - Junior Division winning $13.00.

Arianna Lambert

Lucy

Arianna Lambert took 7th place in 1D with a Time of 25.897 in Poles - Junior Division winning $10.00.

Annsley Howard

Scooter

Annsley Howard took 8th place in 1D with a Time of 25.907 in Poles - Junior Division.

Marley Blanchard

Horse

Marley Blanchard took 9th place in 1D with a Time of 27.756 in Poles - Junior Division.

Arianna Lambert

Crete

Arianna Lambert took 10th place in 1D with a Time of 27.890 in Poles - Junior Division.

Carli Pesl

Horse 1

Carli Pesl took 11th place in 1D with a Time of 28.268 in Poles - Junior Division.

Jonathan Faske

Heiress

Jonathan Faske took 12th place in 1D with a Time of 28.668 in Poles - Junior Division.

Dacie Beamon

Six

Dacie Beamon took 13th place in 1D with a Time of 28.787 in Poles - Junior Division.

Payton Schulze

Cady

Payton Schulze took 14th place in 1D with a Time of 28.877 in Poles - Junior Division.

Bethany Faske

Bella/Tawny

Bethany Faske took 15th place in 1D with a Time of 29.726 in Poles - Junior Division.

Addyson Wilson

Doc

Addyson Wilson took 16th place in 1D with a Time of 29.811 in Poles - Junior Division.

Lexy Babcock

Misty

Lexy Babcock took 17th place in 1D with a Time of 30.737 in Poles - Junior Division.

Avery Balensiefer

Horse 1

Avery Balensiefer took 18th place in 1D with a Time of 30.983 in Poles - Junior Division.

Bailey Fletcher

Cola

Bailey Fletcher took 19th place in 1D with a Time of 30.998 in Poles - Junior Division.

Kaylin Hargrave

Ray

Kaylin Hargrave took 20th place in 1D with a Time of 31.116 in Poles - Junior Division.

Annsley Howard

Chaser

Annsley Howard took 21st place in 1D with a Time of 32.649 in Poles - Junior Division.

Meredith Wrobleski

Horse 1

Meredith Wrobleski took 22nd place in 1D with a Time of 32.913 in Poles - Junior Division.

Samantha McCary

Blackjack

Samantha McCary took 23rd place in 1D with a Time of 33.666 in Poles - Junior Division.

Kara Tompkins

Horse 1

Kara Tompkins took 24th place in 1D with a Time of 35.252 in Poles - Junior Division.

Faith Webb

Lena

Faith Webb took 25th place in 1D with a Time of 36.555 in Poles - Junior Division.

Juju Dugas

Horse

Juju Dugas took 26th place in 1D with a Time of 41.350 in Poles - Junior Division.

Emerey Beamon

Six

Emerey Beamon took 27th place in 1D with a Time of 47.371 in Poles - Junior Division.