Xtreme Blackhawk Reunion

Skylar Alves

Jr Finally Famous

Skylar Alves took 1st place in 1D with a Time of 15.314 in Youth 4D Championship - Friday winning $461.00.

Lainey Olson

Mr JB 0915

Lainey Olson took 2nd place in 1D with a Time of 15.604 in Youth 4D Championship - Friday winning $377.00.

Madi Grover

Wildfire

Madi Grover took 3rd place in 1D with a Time of 15.760 in Youth 4D Championship - Friday winning $279.00.

Harlee Barela

Diamond En the Ruff

Harlee Barela took 4th place in 1D with a Time of 15.789 in Youth 4D Championship - Friday winning $182.00.

Faith Furrow

Fames Easy Jetolena

Faith Furrow took 5th place in 1D with a Time of 15.791 in Youth 4D Championship - Friday winning $98.00.

Ruby Lightfoot

Smart Catalina

Ruby Lightfoot took 6th place in 1D with a Time of 15.792 in Youth 4D Championship - Friday.

Marquel Moser

Bardells Sundance

Marquel Moser took 7th place in 1D with a Time of 15.803 in Youth 4D Championship - Friday.

Dylan M Thar

FC PEACHYS LIL COWGIRL

Dylan M Thar took 8th place in 1D with a Time of 15.807 in Youth 4D Championship - Friday.

Harlee Barela

Corona N Flames

Harlee Barela took 8th place in 1D with a Time of 15.807 in Youth 4D Championship - Friday.

Brylee Sutton

RV Chasin Twisters

Brylee Sutton took 1st place in 2D with a Time of 15.837 in Youth 4D Championship - Friday winning $415.00.

Dylan M Thar

FG Irish Shananigans

Dylan M Thar took 2nd place in 2D with a Time of 15.955 in Youth 4D Championship - Friday winning $340.00.

Savannah Roberts

MP HEZA FRENCHMAN

Savannah Roberts took 3rd place in 2D with a Time of 15.975 in Youth 4D Championship - Friday winning $252.00.

Grace Rooks

BA Lookin To Dash

Grace Rooks took 4th place in 2D with a Time of 15.988 in Youth 4D Championship - Friday winning $164.00.

Aleeyah Roberts

Flits First Bling

Aleeyah Roberts took 5th place in 2D with a Time of 16.027 in Youth 4D Championship - Friday winning $88.00.

Cheyenne Radojits

Flits got a keeper

Cheyenne Radojits took 6th place in 2D with a Time of 16.071 in Youth 4D Championship - Friday.

Lexi Shedd

Malibu

Lexi Shedd took 7th place in 2D with a Time of 16.081 in Youth 4D Championship - Friday.

Lainey Olson

Firewatermakesumacho

Lainey Olson took 8th place in 2D with a Time of 16.087 in Youth 4D Championship - Friday.

Taylor Offtermatt

GB Bobs Classy Twist

Taylor Offtermatt took 9th place in 2D with a Time of 16.093 in Youth 4D Championship - Friday.

Madi Grover

Chex

Madi Grover took 10th place in 2D with a Time of 16.098 in Youth 4D Championship - Friday.

Chevelle Reed

Leos Faith Starr

Chevelle Reed took 11th place in 2D with a Time of 16.141 in Youth 4D Championship - Friday.

Skylar Alves

Rio Smashed

Skylar Alves took 12th place in 2D with a Time of 16.162 in Youth 4D Championship - Friday.

Rori Fenner

Riley Bar Leo

Rori Fenner took 13th place in 2D with a Time of 16.187 in Youth 4D Championship - Friday.

Allie Shields

Legend

Allie Shields took 14th place in 2D with a Time of 16.195 in Youth 4D Championship - Friday.

Karly Johnson

Dash for a Clark bar

Karly Johnson took 15th place in 2D with a Time of 16.214 in Youth 4D Championship - Friday.

Hailey Reinhardt

Watch N Rio Rock

Hailey Reinhardt took 16th place in 2D with a Time of 16.217 in Youth 4D Championship - Friday.

Lainey Olson

KD Flirtini

Lainey Olson took 17th place in 2D with a Time of 16.226 in Youth 4D Championship - Friday.

Pfeiffer Alves

David Lee Nic

Pfeiffer Alves took 18th place in 2D with a Time of 16.246 in Youth 4D Championship - Friday.

Pfeiffer Alves

Mr Effortless Perks

Pfeiffer Alves took 19th place in 2D with a Time of 16.271 in Youth 4D Championship - Friday.

Izzy Yama

GL Mob Boss

Izzy Yama took 20th place in 2D with a Time of 16.292 in Youth 4D Championship - Friday.

Angela Halls

Tax day grey

Angela Halls took 1st place in 3D with a Time of 16.314 in Youth 4D Championship - Friday winning $353.00.

Rori Fenner

Flight Ta Fame

Rori Fenner took 2nd place in 3D with a Time of 16.320 in Youth 4D Championship - Friday winning $289.00.

Rhea Fenner

Clarify Me Roan

Rhea Fenner took 3rd place in 3D with a Time of 16.326 in Youth 4D Championship - Friday winning $214.00.

Gracy Eisenerandt

Buck an Tari

Gracy Eisenerandt took 4th place in 3D with a Time of 16.352 in Youth 4D Championship - Friday winning $139.00.

Rani Hirsch

Ima Bed of Roses

Rani Hirsch took 5th place in 3D with a Time of 16.353 in Youth 4D Championship - Friday winning $75.00.

Aleeyah Roberts

SL Crusade For Cash

Aleeyah Roberts took 6th place in 3D with a Time of 16.374 in Youth 4D Championship - Friday.

Bristal Kate Busby

Gunner

Bristal Kate Busby took 7th place in 3D with a Time of 16.385 in Youth 4D Championship - Friday.

Grace Rooks

Quicks Last One

Grace Rooks took 8th place in 3D with a Time of 16.395 in Youth 4D Championship - Friday.

Reese Moser

Watch Jule Clock

Reese Moser took 9th place in 3D with a Time of 16.397 in Youth 4D Championship - Friday.

Casey Ott

Egg On Your Face

Casey Ott took 10th place in 3D with a Time of 16.400 in Youth 4D Championship - Friday.

Kaleb Mc Tygue

Pride Of Paso

Kaleb Mc Tygue took 11th place in 3D with a Time of 16.455 in Youth 4D Championship - Friday.

Izzy Yama

Fran

Izzy Yama took 12th place in 3D with a Time of 16.457 in Youth 4D Championship - Friday.

Tyra Starkey

JWS Cuteasa Button

Tyra Starkey took 13th place in 3D with a Time of 16.465 in Youth 4D Championship - Friday.

Alyssa Yazzie

RR Blazin Saddles

Alyssa Yazzie took 14th place in 3D with a Time of 16.540 in Youth 4D Championship - Friday.

Ashley Keeling

I'm A Famous Playgirl

Ashley Keeling took 15th place in 3D with a Time of 16.599 in Youth 4D Championship - Friday.

Kaleb Mc Tygue

Big Shines Image

Kaleb Mc Tygue took 16th place in 3D with a Time of 16.708 in Youth 4D Championship - Friday.

Taylor Offtermatt

Elegant Suspect

Taylor Offtermatt took 17th place in 3D with a Time of 16.729 in Youth 4D Championship - Friday.

McKayla Hansen

Dodge

McKayla Hansen took 18th place in 3D with a Time of 16.822 in Youth 4D Championship - Friday.

Ashley Keeling

ZIPPITY DO STRAW GIRL

Ashley Keeling took 19th place in 3D with a Time of 16.886 in Youth 4D Championship - Friday.

Karly Johnson

DDD guysnwhiskey

Karly Johnson took 20th place in 3D with a Time of 16.902 in Youth 4D Championship - Friday.

Sydney Webb

Dandy

Sydney Webb took 21st place in 3D with a Time of 16.913 in Youth 4D Championship - Friday.

Mericia Van Pelt

Darkstar Elegance

Mericia Van Pelt took 22nd place in 3D with a Time of 17.023 in Youth 4D Championship - Friday.

MarLee A Thar

Sippen Cool Smoothys

MarLee A Thar took 23rd place in 3D with a Time of 17.050 in Youth 4D Championship - Friday.

Chevelle Reed

Call Me Voodoo

Chevelle Reed took 24th place in 3D with a Time of 17.064 in Youth 4D Championship - Friday.

Allie Shields

Famester

Allie Shields took 25th place in 3D with a Time of 17.088 in Youth 4D Championship - Friday.

Kashlyn McIntyre

Legacy

Kashlyn McIntyre took 26th place in 3D with a Time of 17.110 in Youth 4D Championship - Friday.

Presley Kobold

Blue

Presley Kobold took 27th place in 3D with a Time of 17.112 in Youth 4D Championship - Friday.

Kaleb Mc Tygue

Go Fly Passum

Kaleb Mc Tygue took 28th place in 3D with a Time of 17.151 in Youth 4D Championship - Friday.

Kaydence McKinney

Kosmo

Kaydence McKinney took 29th place in 3D with a Time of 17.165 in Youth 4D Championship - Friday.

Ruby Lightfoot

Spats Royal Image

Ruby Lightfoot took 30th place in 3D with a Time of 17.195 in Youth 4D Championship - Friday.

Allie Shields

Katie

Allie Shields took 31st place in 3D with a Time of 17.231 in Youth 4D Championship - Friday.

Brynley Osborn

Tequita Michelle

Brynley Osborn took 32nd place in 3D with a Time of 17.245 in Youth 4D Championship - Friday.

MarLee A Thar

Stings Little Lena

MarLee A Thar took 33rd place in 3D with a Time of 17.248 in Youth 4D Championship - Friday.

Courtney Walters

Rapid Gene

Courtney Walters took 34th place in 3D with a Time of 17.288 in Youth 4D Championship - Friday.

Dakota Reinhardt

Cocoa

Dakota Reinhardt took 1st place in 4D with a Time of 17.375 in Youth 4D Championship - Friday winning $308.00.

Savannah Roberts

Boogie

Savannah Roberts took 2nd place in 4D with a Time of 17.839 in Youth 4D Championship - Friday winning $252.00.

Emberlyn Shipley

Magic

Emberlyn Shipley took 3rd place in 4D with a Time of 17.881 in Youth 4D Championship - Friday winning $186.00.

Casey Ott

Sun Toasted Bean

Casey Ott took 4th place in 4D with a Time of 17.922 in Youth 4D Championship - Friday winning $121.00.

Maci Halls

Mo Money

Maci Halls took 5th place in 4D with a Time of 17.945 in Youth 4D Championship - Friday winning $65.00.

Cheyenne Radojits

Cer Alota Snow

Cheyenne Radojits took 6th place in 4D with a Time of 18.461 in Youth 4D Championship - Friday.

Jenni Barnes

MAYBE A SPECIAL ROSE

Jenni Barnes took 7th place in 4D with a Time of 18.887 in Youth 4D Championship - Friday.

Jenni Barnes

Hot sauce Thomas

Jenni Barnes took 7th place in 4D with a Time of 18.887 in Youth 4D Championship - Friday.

Jacelyn Krause

EMBER

Jacelyn Krause took 9th place in 4D with a Time of 18.974 in Youth 4D Championship - Friday.

Jordyn Diamond

DD Remington Lanes

Jordyn Diamond took 10th place in 4D with a Time of 19.703 in Youth 4D Championship - Friday.

Swayzie Shields

Katie

Swayzie Shields took 11th place in 4D with a Time of 19.739 in Youth 4D Championship - Friday.