WCBRA 2019 Finals

Skylar Alves

JR Finally Famous

Skylar Alves took 1st place in 1D with a Time of 17.306 in Youth Round 3 winning $186.00.

Brianna Stephenson

Smart Move Maker

Brianna Stephenson took 2nd place in 1D with a Time of 17.530 in Youth Round 3 winning $160.00.

Brooklynn Anderson

Lenas lil Prize

Brooklynn Anderson took 3rd place in 1D with a Time of 17.563 in Youth Round 3 winning $127.00.

Addison Escobar

Royal Ramblin Rose

Addison Escobar took 4th place in 1D with a Time of 17.669 in Youth Round 3 winning $93.00.

Brittany Moore

Docsfannyoiler

Brittany Moore took 5th place in 1D with a Time of 17.697 in Youth Round 3 winning $60.00.

Trew Mitchell

R First French Kiss

Trew Mitchell took 6th place in 1D with a Time of 17.707 in Youth Round 3 winning $40.00.

Kelsey Cadwell

Shine On A Dime

Kelsey Cadwell took 7th place in 1D with a Time of 17.713 in Youth Round 3.

Casey Mathis

Haydays Heartbreaker

Casey Mathis took 8th place in 1D with a Time of 17.783 in Youth Round 3.

Audrey Antonowich

KQ Hundredproof Wild

Audrey Antonowich took 9th place in 1D with a Time of 17.784 in Youth Round 3.

Amber Mcguire

Th Chicaros Big Chex

Amber Mcguire took 10th place in 1D with a Time of 17.805 in Youth Round 3.

Johnnierose Bray

quick like nic

Johnnierose Bray took 1st place in 2D with a Time of 17.878 in Youth Round 3 winning $168.00.

Alexa Davis

Coats Streakin Cash

Alexa Davis took 2nd place in 2D with a Time of 17.884 in Youth Round 3 winning $144.00.

Kelsey Cadwell

Noholme II

Kelsey Cadwell took 3rd place in 2D with a Time of 17.924 in Youth Round 3 winning $114.00.

Madison Munson

Foolish Chicado

Madison Munson took 4th place in 2D with a Time of 17.946 in Youth Round 3 winning $84.00.

Katherine Dennish

Cash Wine and Riches

Katherine Dennish took 5th place in 2D with a Time of 17.949 in Youth Round 3 winning $54.00.

Katherine Dennish

FQH Sun Dry

Katherine Dennish took 6th place in 2D with a Time of 17.996 in Youth Round 3 winning $36.00.

Charley Taupin

Peeves Southern Siete

Charley Taupin took 7th place in 2D with a Time of 18.011 in Youth Round 3.

Arabella Cook

Charge it to Serrina

Arabella Cook took 8th place in 2D with a Time of 18.050 in Youth Round 3.

Skylar Alves

Rio Smashed

Skylar Alves took 9th place in 2D with a Time of 18.075 in Youth Round 3.

Sandra Sirizzotti

Dsr rachels gottagun

Sandra Sirizzotti took 10th place in 2D with a Time of 18.123 in Youth Round 3.

Addison Escobar

Tug

Addison Escobar took 11th place in 2D with a Time of 18.127 in Youth Round 3.

Kayden Kaiser

Dandy’s Battle Love

Kayden Kaiser took 12th place in 2D with a Time of 18.199 in Youth Round 3.

Cali Clark

Osr Hickory Mia

Cali Clark took 13th place in 2D with a Time of 18.204 in Youth Round 3.

Madi Campbell

Lilly

Madi Campbell took 14th place in 2D with a Time of 18.234 in Youth Round 3.

Chelsea Rogell

Ruby

Chelsea Rogell took 15th place in 2D with a Time of 18.267 in Youth Round 3.

Kaiden Ayres

Shooter

Kaiden Ayres took 16th place in 2D with a Time of 18.294 in Youth Round 3.

Cassidy Vorst

Roxy

Cassidy Vorst took 16th place in 2D with a Time of 18.294 in Youth Round 3.

Paloma Alvarado

Exclusively Ella

Paloma Alvarado took 1st place in 3D with a Time of 18.320 in Youth Round 3 winning $143.00.

Nicole Rodoni

Smokin Holly Chex

Nicole Rodoni took 2nd place in 3D with a Time of 18.332 in Youth Round 3 winning $123.00.

Rose Escobar

Exhibit

Rose Escobar took 3rd place in 3D with a Time of 18.341 in Youth Round 3 winning $97.00.

Claire Duenow

Sweet Escape Lady

Claire Duenow took 4th place in 3D with a Time of 18.455 in Youth Round 3 winning $72.00.

Mackenzie Maas

Rocks And Rills

Mackenzie Maas took 5th place in 3D with a Time of 18.460 in Youth Round 3 winning $46.00.

Kayden Kaiser

Shakira

Kayden Kaiser took 6th place in 3D with a Time of 18.461 in Youth Round 3 winning $31.00.

Matie Cardoza

Coats Frenchman Sun

Matie Cardoza took 7th place in 3D with a Time of 18.494 in Youth Round 3.

Beth Hitchcock

BayDog

Beth Hitchcock took 8th place in 3D with a Time of 18.504 in Youth Round 3.

Kaleigh Sims

Col Starlite Dani

Kaleigh Sims took 9th place in 3D with a Time of 18.511 in Youth Round 3.

Ella Hile

A Dash of Sparkles

Ella Hile took 10th place in 3D with a Time of 18.517 in Youth Round 3.

Kala Hill

Fairlea Zaney

Kala Hill took 11th place in 3D with a Time of 18.523 in Youth Round 3.

Emma Copenhaver

Peptos Smart Date

Emma Copenhaver took 12th place in 3D with a Time of 18.559 in Youth Round 3.

Cassidy Vorst

Ritas moment

Cassidy Vorst took 13th place in 3D with a Time of 18.569 in Youth Round 3.

Kaiden Ayres

French Pistol

Kaiden Ayres took 14th place in 3D with a Time of 18.575 in Youth Round 3.

Brittany Moore

Smartlittlewichitaw

Brittany Moore took 15th place in 3D with a Time of 18.587 in Youth Round 3.

Aubrey Luis

CK Its About Gold

Aubrey Luis took 16th place in 3D with a Time of 18.600 in Youth Round 3.

Sydney Webb

Dandy

Sydney Webb took 17th place in 3D with a Time of 18.611 in Youth Round 3.

Haley Fenyves

17 Diamonds

Haley Fenyves took 18th place in 3D with a Time of 18.613 in Youth Round 3.

Lindsey West

JS Bet Red

Lindsey West took 19th place in 3D with a Time of 18.614 in Youth Round 3.

Sandra Sirizzotti

Cielo chex mate

Sandra Sirizzotti took 20th place in 3D with a Time of 18.621 in Youth Round 3.

Kamrynn Bonsell

BW Fame on the Fly

Kamrynn Bonsell took 21st place in 3D with a Time of 18.639 in Youth Round 3.

Alyssa Rasilla

Ozzie

Alyssa Rasilla took 22nd place in 3D with a Time of 18.658 in Youth Round 3.

Savannah Densmore

Ima Frenchmans Choice

Savannah Densmore took 23rd place in 3D with a Time of 18.683 in Youth Round 3.

Molly Stornetta

Rosie's First Down

Molly Stornetta took 23rd place in 3D with a Time of 18.683 in Youth Round 3.

Chelsea Rogell

Casper

Chelsea Rogell took 25th place in 3D with a Time of 18.745 in Youth Round 3.

Gurnaaz Lakhan

LL RIGHT QUICK LIKE

Gurnaaz Lakhan took 26th place in 3D with a Time of 18.752 in Youth Round 3.

Whitney Lingenfelter

Six Moons Bullion

Whitney Lingenfelter took 27th place in 3D with a Time of 18.775 in Youth Round 3.

Paisley Bunn

Twisted sisters brother Jackson

Paisley Bunn took 28th place in 3D with a Time of 18.798 in Youth Round 3.

Kaleigh Sims

Separatish

Kaleigh Sims took 29th place in 3D with a Time of 18.826 in Youth Round 3.

Madilynn Gliege

Dunmore In Blue Jeans

Madilynn Gliege took 30th place in 3D with a Time of 18.879 in Youth Round 3.

Casey Mathis

VS Ikes Levi Lad

Casey Mathis took 31st place in 3D with a Time of 18.883 in Youth Round 3.

Olivia Largent

Kq prettygrittygirl

Olivia Largent took 32nd place in 3D with a Time of 18.912 in Youth Round 3.

Emily Dodds

Brandy Boonsmart

Emily Dodds took 33rd place in 3D with a Time of 18.985 in Youth Round 3.

Harley Allen

Bob

Harley Allen took 34th place in 3D with a Time of 19.015 in Youth Round 3.

Kassidy Bianchi

Cream of The Hay

Kassidy Bianchi took 35th place in 3D with a Time of 19.019 in Youth Round 3.

Kayli Sciacca

Day Dream Of Fame

Kayli Sciacca took 36th place in 3D with a Time of 19.039 in Youth Round 3.

Emma Smith

Casino

Emma Smith took 37th place in 3D with a Time of 19.094 in Youth Round 3.

Caleigh Wilkes

The Dragon

Caleigh Wilkes took 38th place in 3D with a Time of 19.107 in Youth Round 3.

Caleigh Wilkes

Cowgirl of Class

Caleigh Wilkes took 39th place in 3D with a Time of 19.126 in Youth Round 3.

Nicole Hinkel

Smart Little Oscar

Nicole Hinkel took 40th place in 3D with a Time of 19.202 in Youth Round 3.

Kamrynn Bonsell

CASHTHATHOTSANCHEX

Kamrynn Bonsell took 1st place in 4D with a Time of 19.554 in Youth Round 3 winning $124.00.

Natalie Staas

Cutters Hotrod

Natalie Staas took 2nd place in 4D with a Time of 19.639 in Youth Round 3 winning $107.00.

Zane Smith

Bobbi Jo

Zane Smith took 3rd place in 4D with a Time of 19.647 in Youth Round 3 winning $84.00.

Breanna Bailey

LAVISH AFFAIR

Breanna Bailey took 4th place in 4D with a Time of 19.774 in Youth Round 3 winning $62.00.

Ashtyn Perry

Ladybug

Ashtyn Perry took 5th place in 4D with a Time of 19.848 in Youth Round 3 winning $40.00.

Mia Reviglio

Fairleas Bar Date

Mia Reviglio took 6th place in 4D with a Time of 19.941 in Youth Round 3 winning $27.00.

Zachary Henry

Stoli Martini

Zachary Henry took 7th place in 4D with a Time of 19.997 in Youth Round 3.

Zachary Henry

Skip A Golden Legacy

Zachary Henry took 8th place in 4D with a Time of 20.089 in Youth Round 3.

Madilynn Gliege

Miz Romantic Roxie

Madilynn Gliege took 9th place in 4D with a Time of 20.139 in Youth Round 3.

Halee Harrison

CFF Quick Dash

Halee Harrison took 10th place in 4D with a Time of 20.368 in Youth Round 3.

Leila Bower

WILDCAT

Leila Bower took 11th place in 4D with a Time of 20.698 in Youth Round 3.

Alexa Vanderpoel

Smart Like Spook

Alexa Vanderpoel took 12th place in 4D with a Time of 20.765 in Youth Round 3.

Chandler Soojian

Betsy Buckfever

Chandler Soojian took 13th place in 4D with a Time of 26.490 in Youth Round 3.