WCBRA 2019 Finals

Skylar Alves

JR Finally Famous

Skylar Alves took 1st place in 1D with a Time of 17.094 in Youth Round 2 winning $192.00.

Kaiden Ayres

Shes A Brisco

Kaiden Ayres took 2nd place in 1D with a Time of 17.426 in Youth Round 2 winning $164.00.

Kelsey Cadwell

Shine On A Dime

Kelsey Cadwell took 3rd place in 1D with a Time of 17.459 in Youth Round 2 winning $130.00.

Amber Mcguire

Th Chicaros Big Chex

Amber Mcguire took 4th place in 1D with a Time of 17.472 in Youth Round 2 winning $96.00.

Kelsey Cadwell

Noholme II

Kelsey Cadwell took 5th place in 1D with a Time of 17.546 in Youth Round 2 winning $62.00.

Paloma Alvarado

Exclusively Ella

Paloma Alvarado took 6th place in 1D with a Time of 17.592 in Youth Round 2 winning $41.00.

Alexa Davis

Coats Streakin Cash

Alexa Davis took 1st place in 2D with a Time of 17.600 in Youth Round 2 winning $172.00.

Brooklynn Anderson

Lenas lil Prize

Brooklynn Anderson took 2nd place in 2D with a Time of 17.632 in Youth Round 2 winning $148.00.

Christiane Anton

VF Red Done It

Christiane Anton took 3rd place in 2D with a Time of 17.649 in Youth Round 2 winning $117.00.

Charley Taupin

Peeves Southern Siete

Charley Taupin took 4th place in 2D with a Time of 17.685 in Youth Round 2 winning $86.00.

Cassidy Vorst

Ritas moment

Cassidy Vorst took 5th place in 2D with a Time of 17.693 in Youth Round 2 winning $55.00.

Casey Mathis

VS Ikes Levi Lad

Casey Mathis took 6th place in 2D with a Time of 17.707 in Youth Round 2 winning $37.00.

Addison Escobar

Royal Ramblin Rose

Addison Escobar took 7th place in 2D with a Time of 17.732 in Youth Round 2.

Katherine Dennish

Cash Wine and Riches

Katherine Dennish took 8th place in 2D with a Time of 17.794 in Youth Round 2.

Audrey Antonowich

KQ Hundredproof Wild

Audrey Antonowich took 9th place in 2D with a Time of 17.815 in Youth Round 2.

Brianna Stephenson

Smart Move Maker

Brianna Stephenson took 10th place in 2D with a Time of 17.875 in Youth Round 2.

Skylar Alves

Rio Smashed

Skylar Alves took 11th place in 2D with a Time of 17.885 in Youth Round 2.

Kaiden Ayres

French Pistol

Kaiden Ayres took 12th place in 2D with a Time of 17.893 in Youth Round 2.

Savannah Densmore

Decker

Savannah Densmore took 13th place in 2D with a Time of 17.899 in Youth Round 2.

Johnnierose Bray

quick like nic

Johnnierose Bray took 14th place in 2D with a Time of 18.044 in Youth Round 2.

Kaiden Ayres

Shooter

Kaiden Ayres took 1st place in 3D with a Time of 18.110 in Youth Round 2 winning $147.00.

Sandra Sirizzotti

Dsr rachels gottagun

Sandra Sirizzotti took 2nd place in 3D with a Time of 18.160 in Youth Round 2 winning $126.00.

Casey Mathis

Haydays Heartbreaker

Casey Mathis took 3rd place in 3D with a Time of 18.161 in Youth Round 2 winning $100.00.

Emma Copenhaver

Peptos Smart Date

Emma Copenhaver took 4th place in 3D with a Time of 18.209 in Youth Round 2 winning $73.00.

Chelsea Rogell

Ruby

Chelsea Rogell took 5th place in 3D with a Time of 18.258 in Youth Round 2 winning $47.00.

Trew Mitchell

R First French Kiss

Trew Mitchell took 6th place in 3D with a Time of 18.264 in Youth Round 2 winning $31.00.

Kayden Kaiser

Dandy’s Battle Love

Kayden Kaiser took 7th place in 3D with a Time of 18.276 in Youth Round 2.

Sandra Sirizzotti

Cielo chex mate

Sandra Sirizzotti took 8th place in 3D with a Time of 18.333 in Youth Round 2.

Nicole Rodoni

Smokin Holly Chex

Nicole Rodoni took 9th place in 3D with a Time of 18.347 in Youth Round 2.

Kaleigh Sims

Col Starlite Dani

Kaleigh Sims took 10th place in 3D with a Time of 18.403 in Youth Round 2.

Francesca Carlin

ANNIE

Francesca Carlin took 11th place in 3D with a Time of 18.408 in Youth Round 2.

Mackenzie Maas

Mr Streakin Ta Fame

Mackenzie Maas took 12th place in 3D with a Time of 18.420 in Youth Round 2.

Gurnaaz Lakhan

LL RIGHT QUICK LIKE

Gurnaaz Lakhan took 13th place in 3D with a Time of 18.439 in Youth Round 2.

Mackenzie Maas

Rocks And Rills

Mackenzie Maas took 14th place in 3D with a Time of 18.455 in Youth Round 2.

Olivia Largent

Kq prettygrittygirl

Olivia Largent took 15th place in 3D with a Time of 18.462 in Youth Round 2.

Lindsey West

JS Bet Red

Lindsey West took 16th place in 3D with a Time of 18.463 in Youth Round 2.

Beth Hitchcock

BayDog

Beth Hitchcock took 17th place in 3D with a Time of 18.465 in Youth Round 2.

Madison Munson

Foolish Chicado

Madison Munson took 18th place in 3D with a Time of 18.504 in Youth Round 2.

Brittany Moore

Smartlittlewichitaw

Brittany Moore took 19th place in 3D with a Time of 18.553 in Youth Round 2.

Drew Dodson

Spank Me Sister

Drew Dodson took 20th place in 3D with a Time of 18.556 in Youth Round 2.

Evie Wouters

GW Miss N Buck

Evie Wouters took 21st place in 3D with a Time of 18.559 in Youth Round 2.

Kaleigh Sims

Separatish

Kaleigh Sims took 22nd place in 3D with a Time of 18.578 in Youth Round 2.

Cassidy Vorst

Roxy

Cassidy Vorst took 23rd place in 3D with a Time of 18.581 in Youth Round 2.

Casey Mathis

High N Famous

Casey Mathis took 24th place in 3D with a Time of 18.583 in Youth Round 2.

Claire Duenow

Sweet Escape Lady

Claire Duenow took 25th place in 3D with a Time of 18.585 in Youth Round 2.

Aubrey Luis

CK Its About Gold

Aubrey Luis took 26th place in 3D with a Time of 18.667 in Youth Round 2.

Savannah Densmore

Ima Frenchmans Choice

Savannah Densmore took 27th place in 3D with a Time of 18.682 in Youth Round 2.

Regan Davis

Lottolicous

Regan Davis took 28th place in 3D with a Time of 18.723 in Youth Round 2.

Matie Cardoza

Coats Frenchman Sun

Matie Cardoza took 29th place in 3D with a Time of 18.732 in Youth Round 2.

Kala Hill

Fairlea Zaney

Kala Hill took 30th place in 3D with a Time of 18.745 in Youth Round 2.

Lindsey Lite

California Dreamin

Lindsey Lite took 31st place in 3D with a Time of 18.765 in Youth Round 2.

Alyssa Rasilla

Ozzie

Alyssa Rasilla took 32nd place in 3D with a Time of 18.778 in Youth Round 2.

Samantha Holguin

Poco Doc Diamond B (Dallas)

Samantha Holguin took 33rd place in 3D with a Time of 18.787 in Youth Round 2.

Addison Escobar

Tug

Addison Escobar took 34th place in 3D with a Time of 18.791 in Youth Round 2.

Emily Dodds

Brandy Boonsmart

Emily Dodds took 35th place in 3D with a Time of 18.816 in Youth Round 2.

Sydney Webb

Dandy

Sydney Webb took 36th place in 3D with a Time of 18.817 in Youth Round 2.

Emily May

DashingBullyBoogie

Emily May took 37th place in 3D with a Time of 18.825 in Youth Round 2.

Cali Clark

Osr Hickory Mia

Cali Clark took 38th place in 3D with a Time of 18.910 in Youth Round 2.

Paisley Bunn

Twisted sisters brother Jackson

Paisley Bunn took 39th place in 3D with a Time of 18.925 in Youth Round 2.

Kamrynn Bonsell

CASHTHATHOTSANCHEX

Kamrynn Bonsell took 40th place in 3D with a Time of 18.942 in Youth Round 2.

Kayden Kaiser

Shakira

Kayden Kaiser took 41st place in 3D with a Time of 18.946 in Youth Round 2.

Whitney Lingenfelter

Six Moons Bullion

Whitney Lingenfelter took 42nd place in 3D with a Time of 18.960 in Youth Round 2.

Chelsea Rogell

Casper

Chelsea Rogell took 43rd place in 3D with a Time of 18.961 in Youth Round 2.

Nicole Reynolds

Mr All Dat

Nicole Reynolds took 44th place in 3D with a Time of 19.048 in Youth Round 2.

Kassidy Bianchi

Cream of The Hay

Kassidy Bianchi took 45th place in 3D with a Time of 19.053 in Youth Round 2.

Caleigh Wilkes

Cowgirl of Class

Caleigh Wilkes took 1st place in 4D with a Time of 19.113 in Youth Round 2 winning $128.00.

Caleigh Wilkes

The Dragon

Caleigh Wilkes took 2nd place in 4D with a Time of 19.239 in Youth Round 2 winning $109.00.

Molly Stornetta

Rosie's First Down

Molly Stornetta took 3rd place in 4D with a Time of 19.303 in Youth Round 2 winning $87.00.

Nicole Hinkel

Smart Little Oscar

Nicole Hinkel took 4th place in 4D with a Time of 19.339 in Youth Round 2 winning $64.00.

Madilynn Gliege

Dunmore In Blue Jeans

Madilynn Gliege took 5th place in 4D with a Time of 19.369 in Youth Round 2 winning $41.00.

Madilynn Gliege

CJ's Rocky Creek

Madilynn Gliege took 6th place in 4D with a Time of 19.373 in Youth Round 2 winning $27.00.

Jaden Murray

Fireball Done Good

Jaden Murray took 7th place in 4D with a Time of 19.399 in Youth Round 2.

Natalie Staas

One Foxy Cutter

Natalie Staas took 8th place in 4D with a Time of 19.475 in Youth Round 2.

Kassidy Bianchi

Pet This Cat

Kassidy Bianchi took 9th place in 4D with a Time of 19.502 in Youth Round 2.

Zane Smith

Bobbi Jo

Zane Smith took 10th place in 4D with a Time of 19.624 in Youth Round 2.

Ashtyn Perry

Ladybug

Ashtyn Perry took 11th place in 4D with a Time of 19.688 in Youth Round 2.

Gracie Hughes

Tweet With A French Guy

Gracie Hughes took 12th place in 4D with a Time of 19.689 in Youth Round 2.

Halee Harrison

CFF Quick Dash

Halee Harrison took 13th place in 4D with a Time of 19.778 in Youth Round 2.

Breanna Bailey

LAVISH AFFAIR

Breanna Bailey took 14th place in 4D with a Time of 19.799 in Youth Round 2.

Emma Smith

Casino

Emma Smith took 15th place in 4D with a Time of 19.841 in Youth Round 2.

Payge Goodfellow

GSR Lady's Cash

Payge Goodfellow took 16th place in 4D with a Time of 19.886 in Youth Round 2.

Madilynn Gliege

Miz Romantic Roxie

Madilynn Gliege took 17th place in 4D with a Time of 20.154 in Youth Round 2.

Chelsea Rogell

Pickles

Chelsea Rogell took 18th place in 4D with a Time of 20.181 in Youth Round 2.

Zachary Henry

Stoli Martini

Zachary Henry took 19th place in 4D with a Time of 20.291 in Youth Round 2.

Zachary Henry

Skip A Golden Legacy

Zachary Henry took 20th place in 4D with a Time of 20.337 in Youth Round 2.

Mia Reviglio

Fairleas Bar Date

Mia Reviglio took 21st place in 4D with a Time of 20.532 in Youth Round 2.

Leila Bower

WILDCAT

Leila Bower took 22nd place in 4D with a Time of 20.636 in Youth Round 2.

Alexa Vanderpoel

Smart Like Spook

Alexa Vanderpoel took 23rd place in 4D with a Time of 21.466 in Youth Round 2.

Chandler Soojian

Betsy Buckfever

Chandler Soojian took 24th place in 4D with a Time of 23.534 in Youth Round 2.