WCBRA 2019 Finals

Kelsey Cadwell

Shine On A Dime

Kelsey Cadwell took 1st place in 1D with a Time of 17.177 in Youth Round 1 winning $226.00.

Skylar Alves

JR Finally Famous

Skylar Alves took 2nd place in 1D with a Time of 17.295 in Youth Round 1 winning $185.00.

Kaiden Ayres

Shes A Brisco

Kaiden Ayres took 3rd place in 1D with a Time of 17.395 in Youth Round 1 winning $137.00.

Addison Escobar

Royal Ramblin Rose

Addison Escobar took 4th place in 1D with a Time of 17.548 in Youth Round 1 winning $89.00.

Amber Mcguire

Th Chicaros Big Chex

Amber Mcguire took 5th place in 1D with a Time of 17.558 in Youth Round 1 winning $48.00.

Arabella Cook

Charge it to Serrina

Arabella Cook took 1st place in 2D with a Time of 17.702 in Youth Round 1 winning $172.00.

Brianna Stephenson

Smart Move Maker

Brianna Stephenson took 2nd place in 2D with a Time of 17.704 in Youth Round 1 winning $148.00.

Charley Taupin

Peeves Southern Siete

Charley Taupin took 3rd place in 2D with a Time of 17.751 in Youth Round 1 winning $117.00.

Kaiden Ayres

French Pistol

Kaiden Ayres took 4th place in 2D with a Time of 17.895 in Youth Round 1 winning $86.00.

Casey Mathis

VS Ikes Levi Lad

Casey Mathis took 5th place in 2D with a Time of 17.925 in Youth Round 1 winning $55.00.

Brittany Moore

Docsfannyoiler

Brittany Moore took 6th place in 2D with a Time of 17.933 in Youth Round 1 winning $37.00.

Johnnierose Bray

quick like nic

Johnnierose Bray took 7th place in 2D with a Time of 17.963 in Youth Round 1.

Kelsey Cadwell

Noholme II

Kelsey Cadwell took 8th place in 2D with a Time of 17.973 in Youth Round 1.

Skylar Alves

Rio Smashed

Skylar Alves took 9th place in 2D with a Time of 18.013 in Youth Round 1.

Alexa Davis

Coats Streakin Cash

Alexa Davis took 10th place in 2D with a Time of 18.052 in Youth Round 1.

Casey Mathis

Haydays Heartbreaker

Casey Mathis took 11th place in 2D with a Time of 18.063 in Youth Round 1.

Kaiden Ayres

Shooter

Kaiden Ayres took 12th place in 2D with a Time of 18.135 in Youth Round 1.

Lindsey West

JS Bet Red

Lindsey West took 1st place in 3D with a Time of 18.178 in Youth Round 1 winning $147.00.

Audrey Antonowich

KQ Hundredproof Wild

Audrey Antonowich took 2nd place in 3D with a Time of 18.261 in Youth Round 1 winning $126.00.

Trew Mitchell

R First French Kiss

Trew Mitchell took 3rd place in 3D with a Time of 18.317 in Youth Round 1 winning $100.00.

Evie Wouters

Jess A Strawberry

Evie Wouters took 4th place in 3D with a Time of 18.361 in Youth Round 1 winning $73.00.

Kayden Kaiser

Dandy’s Battle Love

Kayden Kaiser took 5th place in 3D with a Time of 18.362 in Youth Round 1 winning $47.00.

Sandra Sirizzotti

Dsr rachels gottagun

Sandra Sirizzotti took 6th place in 3D with a Time of 18.385 in Youth Round 1 winning $31.00.

Nicole Rodoni

Smokin Holly Chex

Nicole Rodoni took 7th place in 3D with a Time of 18.389 in Youth Round 1.

Mackenzie Maas

Rocks And Rills

Mackenzie Maas took 8th place in 3D with a Time of 18.403 in Youth Round 1.

Cassidy Vorst

Ritas moment

Cassidy Vorst took 9th place in 3D with a Time of 18.404 in Youth Round 1.

Katherine Dennish

Cash Wine and Riches

Katherine Dennish took 10th place in 3D with a Time of 18.408 in Youth Round 1.

Brittany Moore

Smartlittlewichitaw

Brittany Moore took 11th place in 3D with a Time of 18.491 in Youth Round 1.

Emma Copenhaver

Peptos Smart Date

Emma Copenhaver took 12th place in 3D with a Time of 18.534 in Youth Round 1.

Caleigh Wilkes

Cowgirl of Class

Caleigh Wilkes took 13th place in 3D with a Time of 18.546 in Youth Round 1.

Chelsea Rogell

Ruby

Chelsea Rogell took 14th place in 3D with a Time of 18.554 in Youth Round 1.

Kayli Sciacca

Day Dream Of Fame

Kayli Sciacca took 15th place in 3D with a Time of 18.607 in Youth Round 1.

Molly Stornetta

Rosie's First Down

Molly Stornetta took 16th place in 3D with a Time of 18.620 in Youth Round 1.

Francesca Carlin

ANNIE

Francesca Carlin took 17th place in 3D with a Time of 18.653 in Youth Round 1.

Rose Escobar

Exhibit

Rose Escobar took 18th place in 3D with a Time of 18.656 in Youth Round 1.

Mackenzie Maas

Mr Streakin Ta Fame

Mackenzie Maas took 19th place in 3D with a Time of 18.671 in Youth Round 1.

Chandler Soojian

Betsy Buckfever

Chandler Soojian took 20th place in 3D with a Time of 18.675 in Youth Round 1.

Sandra Sirizzotti

Cielo chex mate

Sandra Sirizzotti took 21st place in 3D with a Time of 18.694 in Youth Round 1.

Sydney Webb

Dandy

Sydney Webb took 22nd place in 3D with a Time of 18.698 in Youth Round 1.

Regan Davis

Lottolicous

Regan Davis took 23rd place in 3D with a Time of 18.732 in Youth Round 1.

Kala Hill

Fairlea Zaney

Kala Hill took 24th place in 3D with a Time of 18.750 in Youth Round 1.

Addison Escobar

Tug

Addison Escobar took 25th place in 3D with a Time of 18.770 in Youth Round 1.

Kaleigh Sims

Col Starlite Dani

Kaleigh Sims took 26th place in 3D with a Time of 18.780 in Youth Round 1.

Ella Hile

A Dash of Sparkles

Ella Hile took 27th place in 3D with a Time of 18.806 in Youth Round 1.

Jaden Murray

Fireball Done Good

Jaden Murray took 28th place in 3D with a Time of 18.836 in Youth Round 1.

Emily May

DashingBullyBoogie

Emily May took 29th place in 3D with a Time of 18.931 in Youth Round 1.

Emily Dodds

Brandy Boonsmart

Emily Dodds took 30th place in 3D with a Time of 18.933 in Youth Round 1.

Paisley Bunn

Twisted sisters brother Jackson

Paisley Bunn took 31st place in 3D with a Time of 19.035 in Youth Round 1.

Gurnaaz Lakhan

LL RIGHT QUICK LIKE

Gurnaaz Lakhan took 32nd place in 3D with a Time of 19.102 in Youth Round 1.

Alyssa Rasilla

Ozzie

Alyssa Rasilla took 33rd place in 3D with a Time of 19.112 in Youth Round 1.

Chelsea Rogell

Casper

Chelsea Rogell took 34th place in 3D with a Time of 19.126 in Youth Round 1.

Whitney Lingenfelter

Six Moons Bullion

Whitney Lingenfelter took 35th place in 3D with a Time of 19.131 in Youth Round 1.

Claire Duenow

Sweet Escape Lady

Claire Duenow took 36th place in 3D with a Time of 19.171 in Youth Round 1.

Kayden Kaiser

Shakira

Kayden Kaiser took 1st place in 4D with a Time of 19.242 in Youth Round 1 winning $128.00.

Haley Fenyves

17 Diamonds

Haley Fenyves took 2nd place in 4D with a Time of 19.290 in Youth Round 1 winning $109.00.

Madilynn Gliege

CJ's Rocky Creek

Madilynn Gliege took 3rd place in 4D with a Time of 19.320 in Youth Round 1 winning $87.00.

Emma Smith

Casino

Emma Smith took 4th place in 4D with a Time of 19.425 in Youth Round 1 winning $64.00.

Savannah Densmore

Ima Frenchmans Choice

Savannah Densmore took 5th place in 4D with a Time of 19.456 in Youth Round 1 winning $41.00.

Nicole Hinkel

Smart Little Oscar

Nicole Hinkel took 6th place in 4D with a Time of 19.469 in Youth Round 1 winning $27.00.

Holly Clark

Pac-Man

Holly Clark took 7th place in 4D with a Time of 19.539 in Youth Round 1.

Alexa Vanderpoel

Smart Like Spook

Alexa Vanderpoel took 8th place in 4D with a Time of 19.605 in Youth Round 1.

Payge Goodfellow

GSR Lady's Cash

Payge Goodfellow took 9th place in 4D with a Time of 19.620 in Youth Round 1.

Harley Allen

Bob

Harley Allen took 10th place in 4D with a Time of 19.682 in Youth Round 1.

Zachary Henry

Stoli Martini

Zachary Henry took 11th place in 4D with a Time of 19.774 in Youth Round 1.

Kaleigh Sims

Separatish

Kaleigh Sims took 12th place in 4D with a Time of 19.786 in Youth Round 1.

Gracie Hughes

Tweet With A French Guy

Gracie Hughes took 13th place in 4D with a Time of 19.918 in Youth Round 1.

Caleigh Wilkes

The Dragon

Caleigh Wilkes took 14th place in 4D with a Time of 20.005 in Youth Round 1.

Natalie Staas

Cutters Hotrod

Natalie Staas took 15th place in 4D with a Time of 20.034 in Youth Round 1.

Nicole Reynolds

Mr All Dat

Nicole Reynolds took 16th place in 4D with a Time of 20.121 in Youth Round 1.

Madilynn Gliege

Miz Romantic Roxie

Madilynn Gliege took 17th place in 4D with a Time of 20.239 in Youth Round 1.

Evie Wouters

GW Miss N Buck

Evie Wouters took 18th place in 4D with a Time of 20.241 in Youth Round 1.

Lindsey Lite

California Dreamin

Lindsey Lite took 19th place in 4D with a Time of 20.295 in Youth Round 1.

Aubrey Luis

CK Its About Gold

Aubrey Luis took 20th place in 4D with a Time of 20.329 in Youth Round 1.

Natalie Staas

One Foxy Cutter

Natalie Staas took 21st place in 4D with a Time of 20.378 in Youth Round 1.

Samantha Holguin

Poco Doc Diamond B (Dallas)

Samantha Holguin took 22nd place in 4D with a Time of 20.529 in Youth Round 1.

Mia Reviglio

Fairleas Bar Date

Mia Reviglio took 23rd place in 4D with a Time of 20.580 in Youth Round 1.

Halee Harrison

CFF Quick Dash

Halee Harrison took 24th place in 4D with a Time of 20.683 in Youth Round 1.

Kassidy Bianchi

Pet This Cat

Kassidy Bianchi took 25th place in 4D with a Time of 20.907 in Youth Round 1.

Zachary Henry

Skip A Golden Legacy

Zachary Henry took 26th place in 4D with a Time of 20.923 in Youth Round 1.

Chelsea Rogell

Pickles

Chelsea Rogell took 27th place in 4D with a Time of 20.946 in Youth Round 1.

Kamrynn Bonsell

BW Fame on the Fly

Kamrynn Bonsell took 28th place in 4D with a Time of 21.971 in Youth Round 1.