UBRA 2021 Summer Series Race 8

Jillette Atkinson

A Victory Lap

Jillette Atkinson took 1st place in 1D with a Time of 16.488 in 4D Class Entry winning $166.00.

Afton Beck

Carley Cue

Afton Beck took 2nd place in 1D with a Time of 16.634 in 4D Class Entry winning $136.00.

Caitlyn White

George

Caitlyn White took 3rd place in 1D with a Time of 16.641 in 4D Class Entry winning $100.00.

Calli VanTassell Dominguez

TLAB City Slicker

Calli VanTassell Dominguez took 4th place in 1D with a Time of 16.642 in 4D Class Entry winning $65.00.

Kajun Watterson

MIa

Kajun Watterson took 5th place in 1D with a Time of 16.648 in 4D Class Entry winning $35.00.

Jordan Argyle

Tinytude

Jordan Argyle took 6th place in 1D with a Time of 16.709 in 4D Class Entry .

Amanda Butler

Rio

Amanda Butler took 7th place in 1D with a Time of 16.746 in 4D Class Entry .

Jill Atkinson

BVB Winners Fame

Jill Atkinson took 8th place in 1D with a Time of 16.862 in 4D Class Entry .

Kajun Watterson

Letti

Kajun Watterson took 9th place in 1D with a Time of 16.909 in 4D Class Entry .

Jody Pomikala

movejoyfully

Jody Pomikala took 10th place in 1D with a Time of 16.928 in 4D Class Entry .

Autumn Snyder

Blazin Non Stop

Autumn Snyder took 11th place in 1D with a Time of 16.935 in 4D Class Entry .

Kiara Elegante

Miss Sky Sun E Brooke

Kiara Elegante took 12th place in 1D with a Time of 16.942 in 4D Class Entry .

Makayla Whittington

CD Smokin De Kas

Makayla Whittington took 13th place in 1D with a Time of 16.944 in 4D Class Entry .

Charlie Gleave

BCK Dally N Sunshine

Charlie Gleave took 14th place in 1D with a Time of 16.963 in 4D Class Entry .

Charlie Gleave

Holly

Charlie Gleave took 15th place in 1D with a Time of 16.981 in 4D Class Entry .

Darcy Grant

Beau

Darcy Grant took 1st place in 2D with a Time of 17.059 in 4D Class Entry winning $142.00.

Maley Shockley

Goodbye Gidget

Maley Shockley took 2nd place in 2D with a Time of 17.096 in 4D Class Entry winning $116.00.

Preslee Nellesen

Pepper

Preslee Nellesen took 3rd place in 2D with a Time of 17.174 in 4D Class Entry winning $86.00.

Amy Bush

Jasper

Amy Bush took 4th place in 2D with a Time of 17.179 in 4D Class Entry winning $56.00.

Brandy Elegante

LK Eyecon

Brandy Elegante took 5th place in 2D with a Time of 17.211 in 4D Class Entry winning $30.00.

Raelyn Robinson

JR Special Lane (Dally)

Raelyn Robinson took 6th place in 2D with a Time of 17.231 in 4D Class Entry .

Angi Hawthorne

StreakinFreakinQuick (Charlie)

Angi Hawthorne took 7th place in 2D with a Time of 17.243 in 4D Class Entry .

CJ Cox

Bonnies Eyesa Glory

CJ Cox took 8th place in 2D with a Time of 17.246 in 4D Class Entry .

Marti Vail

Lu Lus Pistol

Marti Vail took 9th place in 2D with a Time of 17.263 in 4D Class Entry .

Shauna Nelson

Dashin Miss Diamonds

Shauna Nelson took 10th place in 2D with a Time of 17.282 in 4D Class Entry .

Peggy Proctor

Same Low Price

Peggy Proctor took 11th place in 2D with a Time of 17.355 in 4D Class Entry .

Darcy Grant

Rawhide

Darcy Grant took 12th place in 2D with a Time of 17.357 in 4D Class Entry .

Barbara Merrill

Flirt N with 777

Barbara Merrill took 13th place in 2D with a Time of 17.380 in 4D Class Entry .

Toni Hamilton

Rope

Toni Hamilton took 14th place in 2D with a Time of 17.397 in 4D Class Entry .

Raelyn Robinson

DB Merri’s Fame

Raelyn Robinson took 15th place in 2D with a Time of 17.470 in 4D Class Entry .

Christy Wangberg

Roscoe

Christy Wangberg took 16th place in 2D with a Time of 17.472 in 4D Class Entry .

Bj Stokes

Gray hammer

Bj Stokes took 1st place in 3D with a Time of 17.510 in 4D Class Entry winning $95.00.

Rhonda Dansie

Lightning Bug

Rhonda Dansie took 2nd place in 3D with a Time of 17.535 in 4D Class Entry winning $77.00.

Shelly Roberts

Im D Rio Deal

Shelly Roberts took 3rd place in 3D with a Time of 17.542 in 4D Class Entry winning $57.00.

Tia Smith

Smokin Pepernic

Tia Smith took 4th place in 3D with a Time of 17.558 in 4D Class Entry winning $37.00.

Ashlee Coombs

Cruiser

Ashlee Coombs took 5th place in 3D with a Time of 17.567 in 4D Class Entry winning $20.00.

Bonnie Blain

Road Tripping

Bonnie Blain took 6th place in 3D with a Time of 17.582 in 4D Class Entry .

Terri Butler

Hyper Fly (Sparky)

Terri Butler took 7th place in 3D with a Time of 17.616 in 4D Class Entry .

Annie Rose

Sir Ran Wrap

Annie Rose took 8th place in 3D with a Time of 17.677 in 4D Class Entry .

Kami Bird

SJS Amaretto Gold

Kami Bird took 9th place in 3D with a Time of 17.690 in 4D Class Entry .

Marti Vail

Smoking Hot Leo

Marti Vail took 10th place in 3D with a Time of 17.696 in 4D Class Entry .

Julie Herman

NicksDashtamoneyhoney

Julie Herman took 11th place in 3D with a Time of 17.707 in 4D Class Entry .

Bonnie Blain

Hazel 777

Bonnie Blain took 12th place in 3D with a Time of 17.724 in 4D Class Entry .

Preslie Bennett

Percy

Preslie Bennett took 13th place in 3D with a Time of 17.726 in 4D Class Entry .

Angi Hawthorne

RH Royal Moon Stone (Sam)

Angi Hawthorne took 14th place in 3D with a Time of 17.757 in 4D Class Entry .

Linsey L. Young

Playboys Easy Cash

Linsey L. Young took 15th place in 3D with a Time of 17.758 in 4D Class Entry .

Jordan Argyle

Billy thee kid

Jordan Argyle took 16th place in 3D with a Time of 17.760 in 4D Class Entry .

Bj Stokes

A Leinster fling

Bj Stokes took 17th place in 3D with a Time of 17.846 in 4D Class Entry .

Hailee Christiansen

TM Flashy Sashy (Dally)

Hailee Christiansen took 18th place in 3D with a Time of 17.868 in 4D Class Entry .

Vandy Williams

One Fast Machine

Vandy Williams took 19th place in 3D with a Time of 17.899 in 4D Class Entry .

Bergen Russon

Dudes Pepper Mint

Bergen Russon took 20th place in 3D with a Time of 17.934 in 4D Class Entry .

Joni Haderlie

A Smooth Wrangler (Moe)

Joni Haderlie took 1st place in 4D with a Time of 18.012 in 4D Class Entry winning $71.00.

Bonnie Blain

Thepressuresonboys

Bonnie Blain took 2nd place in 4D with a Time of 18.050 in 4D Class Entry winning $58.00.

Abbey Schiffman

Jasper

Abbey Schiffman took 3rd place in 4D with a Time of 18.163 in 4D Class Entry winning $43.00.

Tracy Page

Melea LaJolla

Tracy Page took 4th place in 4D with a Time of 18.212 in 4D Class Entry winning $28.00.

Malia Nageli

Eddie pickle

Malia Nageli took 5th place in 4D with a Time of 18.292 in 4D Class Entry winning $15.00.

Preslee Nellesen

Tulsa

Preslee Nellesen took 6th place in 4D with a Time of 18.367 in 4D Class Entry .

Jodie Stafford

Cincos Native Gal (Nat)

Jodie Stafford took 7th place in 4D with a Time of 18.370 in 4D Class Entry .

Toni Hamilton

Stitch

Toni Hamilton took 8th place in 4D with a Time of 18.384 in 4D Class Entry .

Bj Stokes

Firewater lane

Bj Stokes took 9th place in 4D with a Time of 18.397 in 4D Class Entry .

Raelee Giles

Swayzee

Raelee Giles took 10th place in 4D with a Time of 18.420 in 4D Class Entry .

Caitlyn White

Magic

Caitlyn White took 11th place in 4D with a Time of 18.427 in 4D Class Entry .

Errin Little

Barnsons Cashn Royal

Errin Little took 12th place in 4D with a Time of 18.476 in 4D Class Entry .

Ashlee Coombs

Mazi

Ashlee Coombs took 13th place in 4D with a Time of 18.747 in 4D Class Entry .

April King

Juicy

April King took 14th place in 4D with a Time of 18.757 in 4D Class Entry .

April King

Little

April King took 15th place in 4D with a Time of 18.779 in 4D Class Entry .

Marcie Lewis

Smart Two Eyed Missy (Missy)

Marcie Lewis took 16th place in 4D with a Time of 18.790 in 4D Class Entry .

Carly Lewis

Zippy Two Eyed Max (Duramax)

Carly Lewis took 17th place in 4D with a Time of 18.924 in 4D Class Entry .

Tracy Milne

Streakin Stinson

Tracy Milne took 18th place in 4D with a Time of 18.958 in 4D Class Entry .

CJ Cox

Lola

CJ Cox took 19th place in 4D with a Time of 18.960 in 4D Class Entry .

MaryAnna Allen

JAL Cowboy Bee 112

MaryAnna Allen took 20th place in 4D with a Time of 19.062 in 4D Class Entry .

Tabbie Jensen

Aurora

Tabbie Jensen took 21st place in 4D with a Time of 21.166 in 4D Class Entry .